Proces realizacji zamówienia :

1.
Pierwszy kontakt

Początek współpracy w zależności od preferowanej formy kontaktu to rozmowa telefoniczna / wideo konferencja, spotkanie "na żywo" lub po prostu wymiana korespondencji mailowej. W tym kroku identyfikujemy założenia wstępne oraz dobieramy idealny wariant usługi.

2.
Brief

Drugim krokiem jest zebranie szczegółowych informacji na temat usługi. Skrupulatny wywiad jest niezbędny do ustalenia zakresu pracy, określenia czasu, do wybrania odpowiednich narzędzi. Informacje te przekazujemy w dogodny sposób ustalony podczas pierwszego kontaktu.

3.
Podpisanie umowy

Na podstawie zebranych informacji strony podpisują typową umowę realizacji usługi w której są określone strony, przedmiot zlecenia, czas realizacji oraz wynagrodzenie itd.

4.
Realizacja zlecenia

W tym kroku podejmowane są podejmowane działania których celem jest realizacja powierzonego zlecenia. W trakcie realizacji klient ma możliwość nadzorowania postęp pracy i zgłaszania ewentualnych uwag.

5.
Zakończenie prac

Kończymy realizować zlecenie. Przychodzi czas na sprawdzenie strony pod kątem realizacji założeń, naniesienie ostatnich korekt oraz odebranie jej przez klienta.

6.
Szkolenie

Po oddaniu strony do użytku przychodzi czas na szkolenie z zakresu jej obsługi. Standardowo szkolenie trwa około 1 godziny. W trakcie szkolenie omawiamy kwestie związane z: logowaniem do panelu administracyjnego, podstawowa edycja treści, oswojenie z rozmieszczeniem poszczególnych sekcji. Za zgodą klienta szkolenie jest nagrywane aby w każdej chwili mógł wrócić i przypomnieć sobie co robić krok po kroku.

7.
Wystawienie rachunku

Na koniec wystawiana jest faktura VAT z kwotą i terminem płatności umówioną wcześniej.

8.
Opieka po wdrożeniowa

Dla naszych klientów mamy w swojej ofercie pakiet opieki po wdrożeniowej. Cena usługi jest na preferencyjnych warunkach. W jej skład wchodzi: aktualizacje, backupy oraz wprowadzanie drobnych zmian na stronie.

Opieka po wdrożeniowa

Po oddaniu strony do użytku jest możliwość nawiązania dalszej współpracy mającej na celu zachowanie jej w dobrej kondycji. Niezbędnym elementem każdej strony na WordPress są aktualizacje. Aktualizacje są bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa strony oraz informacji na niej umieszczonych.

Z tej opcji można skorzystać w każdej chwili. Możemy nawiązać współpracę w tym zakresie bezpośrednio po zakończeniu pracy nas stroną, możemy wrócić do tematu za jakiś czas jak zapadnie decyzja o braku czasu na zajmowanie się technicznymi zagadnieniami strony. Istnieje także opcja zakupu usługi opieki po wdrożeniowej wraz z podpisaniem umowy na wykonanie samej strony.

Zapytaj który wariant będzie najlepszy dla Twojego biznesu.

Konsultacje

Nie wiesz jak zabrać się za stworzenie swojej wizytówki w internecie? Nie szkodzi... Doradzam w kwestiach związanych z tworzeniem strony, doradzam w kwestiach związanych z wizytówką Google, z pozycjonowaniem strony w wynikach organicznych oraz w innych tematach pokrewnych związanych z promocją działalności w sieci.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w sekcji FAQ podstrony kontakt. Jeśli nie znajduję się tam odpowiedź na Twoje pytanie to skorzystaj z ulubionej formy kontaktu. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Biznes lokalny

Prowadzisz swoją działalność w promieniu nie większym niż 20km od Tczewa? Potrzebujesz wsparcia ze sprzętem komputerowym, nie wiesz jaki sprzęt wybrać, potrzebujesz wsparcia z oprogramowaniem, może chcesz przeszkolić kogoś z obsługi strony lub innego oprogramowania na żywo?

Jeśli zwyczajnie Twoja firma potrzebuje wsparcia informatycznego to proszę o kontakt. Porozmawiamy jakie są potrzeby oraz dopasujemy rozwiązanie do Twojego biznesu.