Jakub Winiarski

Adres korespondencyjny:
Kończewice 53B, 82-213 Miłoradz

Adres e-mail:
kontakt@enter2web.pl

Telefon komórkowy:
797 – 047 – 669

Preferowane godziny kontaktu telefonicznego

Poniedziałek - Piątek

12:00 - 21:00

Sobota

12:00 - 21:00

Niedziela

Nieczynne

W wyżej wymienionych godzinach jestem pod telefonem. Jeśli potrzebujesz skontaktować się w innych godzinach to musisz liczyć się z tym że mogę nie odebrać - ale spokojnie, odpiszę lub oddzwonię w najbliższym wolnym terminie.

W razie pilnego kontaktu w niedzielę prosiłbym o przesłanie wiadomości SMS lub e-mail a ja w miarę możliwości jak najkrótszym czasie postaram się odezwać.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Nie, kwota raty jest wyliczana na podstawie kwoty zlecenia podzielonej przez ilość okresów. Kwoty oraz ilość rat zawierane są na umowie.

Tak, chętnie realizujemy takie zlecenia. W pierwszym kroku identyfikujemy wspólnie potrzeby i wybieramy najlepszą opcję.

Nie, dobrze jest jak mamy jakieś zdjęcia i opisy na stronę. Współpracuję z grafikami i copywriterami i jesteśmy w stanie przygotować kompleksową ofertę.

W przypadku obsługi kompleksowej niezbędna jest pomoc przy zrozumieniu potrzeb oraz w przygotowaniu treści. Skala zaangażowania jest ruchoma – zależy od konkretnego przypadku. Wszystkimi kwestiami technicznymi tj. rejestracja serwera, domeny, dodanie kont pocztowych, szyfrowanie SSL, rejestracja w usługach Google zajmuję się osobiście. 

Od samego początku to klient jest właścicielem wszystkich usług niezbędnych do działania strony. Umowy zawierane przeze mnie są realizowane na dane klienta. 

Firmy działające w następujących miejscowościach mogą skorzystać z mojej oferty dla biznesu lokalnego: Nowy Staw, Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Tczew, Subkowy, Rajkowy, Pelplin, Starogard Gdański, Pruszcz Gdański oraz wszystkie mniejsze miejscowości znajdujące się w promieniu ok. 20 km od Tczewa. 

Charakter działalności pozwala na jej prowadzenia bez praktycznie żadnych granic. Zapraszam wszystkich chętnych do nawiązania kontaktu i współpracy. Dzięki różnym narzędziom technicznym jestem zapewnić najwyższą jakość usług bez bezpośredniego kontaktu z klientem.