Jakub Winiarski

Adres korespondencyjny:
Kończewice 53B, 82-213 Miłoradz

Adres e-mail:
kontakt@enter2web.pl

Telefon komórkowy:
797-047-669

Preferowane godziny kontaktu telefonicznego

Pon. - Pt.

12:00 - 21:00

Sob.

12:00 - 21:00

Ndz.

Nieczynne

W wyżej wymienionych godzinach jestem dostępny pod telefonem. Jeśli potrzebujesz skontaktować się o innej porze, musisz liczyć się z tym, że mogę nie odebrać, ale z pewnością odpiszę lub oddzwonię w najbliższym wolnym terminie.

W razie pilnego kontaktu w niedzielę prosiłbym o przesłanie wiadomości SMS lub e-mail – w miarę możliwości postaram się odezwać.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA:

Nie, kwota zawarta w umowie zawiera wykonanie usługi w całości, a także wlicza opłatę za utrzymanie strony (m.in. hosting, certyfikat SSL zabezpieczający stronę, system zarządzania treścią).

Tak, istnieje taka możliwość.

Tak, chętnie realizujemy takie zlecenia. Zaczniemy od rozmowy i określania zakresu zmian. Nasza copywriterka zaktualizuje treści na Twoją stronę internetową, z uwzględnieniem zasad SEO.

Dobrze jest, jeśli mamy na czym bazować. Jednak, jeśli nie posiadasz jakościowych zdjęć ani opisów, współpracujący ze mną specjaliści od słowa i grafik przygotują kompleksową propozycję dla Ciebie.

Brief to zestaw pytań zebranych w formie formularza do wypełnienia przez klienta. Porusza kwestie np. głównych produktów/usług firmy, grupy ich odbiorców, celu działań marketingowych. Odpowiedzi zebrane w tym dokumencie pozwolą nam ustalić m.in. zakres pracy i dobrać odpowiednie narzędzia.

Skala zaangażowania jest ruchoma – zależy od konkretnego przypadku. Wszystkimi kwestiami technicznymi, tj. rejestracją serwera, domeny, dodaniem kont pocztowych, szyfrowaniem SSL, rejestracją w usługach Google zajmuję się osobiście. Ty masz możliwość monitorowania postępu prac i zgłaszania ewentualnych poprawek.

Od samego początku to klient jest właścicielem wszystkich elementów niezbędnych do działania strony. Umowy zawierane przeze mnie są realizowane na dane klienta.

Oczywiście, wykorzystując narzędzia do pracy zdalnej z powodzeniem realizujemy projekty osób, które nie mieszkają blisko naszej siedziby.

W Tczewie i w promieniu 20 km od Tczewa pomagam małym przedsiębiorstwom w kwestiach technicznych związanych z siecią komputerową i systemami.